• obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
Škola
Aktuality

RegisterFAOBJZ.gif

Registerzmlúv, FA, IBJ - rok 2016

 korculovanie2.jpg
Rezervácia ihrísk!

4.jpg
Škola aj na facebooku!!! - viac v časti Novinky!

2.jpg
Školská hokejbalová liga

5.jpg
Multifunkčné ihrisko

NOVINKY Z NAŠEJ ŠKOLY

Generálna skúška E-Testovanie 9_2015
marec 25, 2015

Dňa 25.3.2015 sa na našej škole uskutočnila generálna skúška E-Testovanie 9_2015 elektronickou formou. 26 žiakov malo možnosť si vyskúšať  riešenie úloh z MAT a zo SJL priamo na počítači, a tak sa pripraviť  na Testovanie 9, ktoré bude 15.4.2015 ( s podobnými úlohami stretnú opäť). Wink

Keďže škola je zapojená do projektu na Zvyšovanie kvality vzdelávania na základných a stredných školách s využitím elektronického testovania, preto sa s podobnými testami budú žiaci stretávať aj naďalej.

Držíme palceSmile

Späť na všetky aktuality