• obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
Škola
Aktuality

RegisterFAOBJZ.gif

Registerzmlúv, FA, IBJ - rok 2016

 korculovanie2.jpg
Rezervácia ihrísk!

4.jpg
Škola aj na facebooku!!! - viac v časti Novinky!

2.jpg
Školská hokejbalová liga

5.jpg
Multifunkčné ihrisko

NOVINKY Z NAŠEJ ŠKOLY

Karneval
marec 22, 2016

K jedným z najočakávanejších podujatí v našej základnej škole  neodmysliteľne patrí aj karneval. Ani tento rok to nebolo inak. 8.2.2016 žiaci 1.stupňa aj ich pani učiteľky, vystrojení v maskách od výmyslu sveta, to roztočili v popoludňajších hodinách v telocvični našej školy.

Skúmavými pohľadmi navzájom hádali, kto sa skrýva pod tou ktorou maskou. Vzájomnou prehliadkou všetkých masiek začala tá pravá fašiangová zábava, v ktorej sa všetci zvŕtali v tanci. Pri rezkej muzike spojenej so súťažami, popoludnie zbehlo  ani nevedno ako.

V závere bola ocenená každá maska darčekom. Aj vďaka rodičom, ktorí sa postarali o nádherné masky svojich detí, sme všetci prežili jedno čarovné popoludnie plné radosti, obohatené o krásne zážitky.Smile

foto v galérií

Späť na všetky aktuality