• obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
Škola
Aktuality

RegisterFAOBJZ.gif

Registerzmlúv, FA, IBJ - rok 2016

 korculovanie2.jpg
Rezervácia ihrísk!

4.jpg
Škola aj na facebooku!!! - viac v časti Novinky!

2.jpg
Školská hokejbalová liga

5.jpg
Multifunkčné ihrisko

NOVINKY Z NAŠEJ ŠKOLY

Navrhni a namaľuj si svoj kroj
november 9, 2015

Slovenské technické múzeum Košice, pobočka v Spišskej Novej Vsi- Multi centrum  vyhlásilo počas trvania výstavy Kroje karpatských Nemcov výtvarnú súťaž. Súťaž Navrhni  a namaľuj si svoj kroj bola určená pre žiakov základných škôl. Tejto súťaže sa zúčastnili aj prváci našej školy. Všetky práce boli krásne a pekne výtvarne spracované. Vecné ceny pri vyhodnotení súťaže dňa 20. októbra 2015 získali tri naše dievčatá, a to: Tamarka Goleňová z 1. B, Lilka Gardošová z 1. A a Ivanka Valovičová z 1. A.

Blahoželáme!

foto v galérii

Späť na všetky aktuality