• obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
 • obr
Škola
Aktuality

RegisterFAOBJZ.gif

Registerzmlúv, FA, IBJ - rok 2016

 korculovanie2.jpg
Rezervácia ihrísk!

4.jpg
Škola aj na facebooku!!! - viac v časti Novinky!

2.jpg
Školská hokejbalová liga

5.jpg
Multifunkčné ihrisko

NOVINKY Z NAŠEJ ŠKOLY

OXDOG FLORBAL CUP 2015 – krajské kolo
december 9, 2015

Naši žiaci nás reprezentovali na krajskom kole vo florbale.

 • Družstvo mladších žiačok v zložení  Lucia  Filipová,  Lenka Lišková, Tatiana Jakubeková, Tamara Jarembáková,  Zdenka Marcinová, Natália Plencnerová, Natália Pokutová, Ema Tokolyová, Kristína Muránska , vybojovali  1.miesto.

Dievčatá nás budú reprezentovať v celoslovenskom kole 10.-11.12.2015 v Košiciach, držíme palce!!! Smile

 • Družstvo starších žiakov  v zložení Martin Bača, Samuel  Džerenga, Vratko Krempaský,  Peter Kresťanko,  Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Ivan Novák,  Matej Petrek, Jakub Slivka, Štefan Takáč,  Bartlomiej  Artur  Wsol, získali 2.miesto.
 • Družstvo starších žiačok v zložení  Katarína Kostelníková,  Sabína Ovčiariková, Karin Vospáleková,  Viktória Rodáková,  Luciána Jenčáková,  Adriena Milana Palenčárová , Anna Paučová,  Dominika Gavláková , obsadili   3. miesto.

Všetky  družstvá pripravoval p. uč.  Ivan JetšWink

Späť na všetky aktuality